Inloggen

Nisai Nogami Kohaku

Kohaku

Nogami Koi Farm

Nisai - 2   |   50 cm   |   female

Oosterhout Koi

Prachtige belofte volle Nogami Kohaku. Deze zeer fraaie Nisai is gegarandeerd Female en nu reeds 50 centimeter. Deze schitterende jongedame werd geoogst in het land van de rijzende zon.

Vanzelfsprekend ontvangt de winnende bieder ook het certificaat dat bij deze Nogami Kohaku hoort.

De Kohaku vertegenwoordigd een richtwaarde van circa € 2.750,00

Deze unieke aanbieding doet Oosterhout Koi mede om samen met u de opening van haar nieuwe locatie te vieren. Tevens wordt er van het uiteindelijke bedrag dat de kohaku opbrengt 10% gedoneerd aan Stichting Milieu Educatie en Kinderboerderij Oosterhout.